Zdrowie i Uroda

Revlon – dowiedz się więcej o tych kosmetykach!

Jeśli jesteś nowy w makijażu, a nawet jeśli nie jesteś, może być trudno wiedzieć, gdzie zacząć. Revlon ma wiele produktów dostępnych w sklepach i online, które są idealne dla każdej kobiety na każdym etapie jej życia. Czy dopiero zaczynasz przygodę z makijażem, czy chcesz spróbować czegoś nowego, Revlon ma coś dla każdego.

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z makijażem, dobrze jest zacząć od małych kroków. Spróbuj koloru ust, który wygląda naturalnie na Twoim odcieniu skóry, a nie super jasny lub ciemny. Jeśli po raz pierwszy wypróbowujesz odważniejszy wygląd, zacznij od niedrogiej szminki, aby nie stracić dużo pieniędzy, jeśli okaże się, że nie podoba Ci się wygląd lub produkt.

Oprócz koloru ust, wypróbuj także cienie do powiek! Wiele kobiet zaczyna od wypróbowania cieni do powiek, aby lepiej radzić sobie z nakładaniem makijażu w ogóle. Najlepiej nakładać go po użyciu podkładu i korektora na twarz. Dla początkujących, dobrym pomysłem jest kupienie palety, która zawiera wiele kolorów, abyś mogła eksperymentować z różnymi wyglądami bez konieczności kupowania wielu oddzielnych produktów. Do niektórych palet dołączone są instrukcje, jak używać cieni, aby uzyskać określony wygląd.

Więcej na: beasmetics.pl