Dom

Podstawy architektury wnętrz

Podstawy projektowania wnętrz obejmują takie rzeczy jak wybieranie schematu kolorów, uczenie się o rozmieszczeniu mebli i wystroju kredensu oraz zrozumienie podstaw architektury. Jeśli jesteś nowy w projektowaniu wnętrz lub po prostu szukasz odświeżenia, oto kilka pomocnych wskazówek, aby zacząć.

Istnieje milion różnych sposobów, aby przejść o projektowaniu przestrzeni wewnętrznej, ale istnieje kilka podstawowych elementów, że większość projektów akcji we wspólnym. Jedną z pierwszych rzeczy, które każdy początkujący projektant musi rozważyć jest to, jaki schemat kolorów chcą użyć. Niektórzy ludzie lubią iść z jednym dużym kolorem w całej przestrzeni, podczas gdy inni wolą coś bardziej chaotycznego jak wzór lub tablicę różnych kolorów. Niezależnie od tego, co wybierzesz, pamiętaj, że zawsze najlepiej jest trzymać się stonowanych tonów w domu, aby nie zderzać się z niczym innym w swoim życiu.

Innym ważnym aspektem projektowania jest sposób rozmieszczenia mebli i kredensów wokół pokoju – lub, co ważniejsze, sposób, w jaki ich nie rozmieszczasz. Podczas układania mebli, najlepiej jest mieć plan przed rozpoczęciem. Będziesz chciał się upewnić, że każdy mebel ma wystarczająco dużo miejsca do oddychania – jeśli nie ma wystarczająco dużo miejsca między sofą a ścianą za nią, na przykład, to będzie czuć się ciasno i niewygodnie dla wszystkich gości. Zobacz więcej: totalnyremont.pl