Biznes

Reklama telewizyjna – wszystko co musisz o niej wiedzieć

Reklama telewizyjna jest gorącym tematem w mediach i online, z ludźmi coraz bardziej sfrustrowany z ilości to są narażone na. Z tego artykułu, mam zamiar spróbować zapewnić Państwu kilka faktów i liczb na temat reklamy telewizyjnej, jak również dać kilka rad, jak się z nim obejść.

W idealnym świecie, bylibyśmy w stanie oglądać programy, które chcemy, kiedy chcemy je, bez posiadania żadnych reklam przerywających nasze doświadczenie oglądania. Niestety, komercyjne sieci telewizyjne potrzebują pieniędzy, które pochodzą z reklam, aby produkować swoje programy. Na przykład, w 2011 roku, przychody z reklam stanowiły ponad 60% całkowitych przychodów dla ABC. Reklamy stanowią również dużą ilość pieniędzy dla innych kanałów, takich jak NBC i CBS. Czym więc jest telewizja komercyjna bez reklam? To tylko droższy produkt, za który nikt nie chce płacić.

Najlepszym sposobem na uniknięcie oglądania reklam w telewizorze jest nie posiadanie telewizora w ogóle! Większość nowoczesnych domów jest wyposażona w połączenia kablowe lub satelitarne, co pozwala na oglądanie dużej liczby kanałów bez posiadania telewizora. Ponadto istnieje wiele innych opcji, takich jak Apple TV i Roku, które pozwalają na strumieniowe przesyłanie treści z usług takich jak Netflix i Hulu bezpośrednio na telewizor. Zobacz więcej na: adverther.pl