Biznes

Program HTML – na czym on polega?

Jedną z największych zalet programów online jest to, że są one elastyczne. Wiele programów oferuje kombinację zajęć online i osobiście, dzięki czemu można wybrać styl uczenia się, który działa najlepiej dla Ciebie. Niektóre programy oferują nawet mieszankę kursów, gdzie jedne zajęcia odbywają się całkowicie online, a inne w sali lekcyjnej. Liczba godzin w tygodniu różni się w zależności od kursu, ale można oczekiwać, że spędzisz co najmniej 5 godzin tygodniowo na swoich studiach.

Jeśli chodzi o program nauczania, większość programów skupia się na podstawowych aspektach HTML, w tym podstawach, jak używać kodu HTML do tworzenia stron internetowych. Dowiesz się, jak podzielić informacje na zrozumiałe kawałki i jak przedstawić je w sposób, który będzie łatwy do interpretacji przez komputer i człowieka. Poznasz również różne znaczniki i zestawy znaczników oraz dowiesz się, jak skutecznie ich używać. Kiedy już opanujesz te pojęcia, poznasz bardziej zaawansowane tematy, takie jak kodowanie dla urządzeń mobilnych, kodowanie grafiki, aby wyglądała świetnie na każdym rozmiarze ekranu i kodowanie interaktywnych aplikacji, takich jak koszyki na zakupy lub aplikacje quizowe.

Dobry program zapewni Ci czas na ćwiczenia, w którym będziesz mógł wykorzystać swoje nowe umiejętności w praktyce, pracując na rzeczywistych przykładach. Wiele programów oferuje przykładowe projekty, nad którymi możesz pracować samodzielnie lub w grupie.

Więcej na: intely.pl