Zdrowie i Uroda

MAKEUP OBSESSION – dowiedz się więcej o tych kosmetykach!

Czy kiedykolwiek znalazłaś się w środku sklepu z kosmetykami do makijażu, bez zamiaru kupowania czegokolwiek, ale wtedy zauważyłaś coś na końcu lub na wystawie, co przykuwa twój wzrok i po prostu musisz to wyjąć, przyjrzeć się temu, przeczytać uważnie tył opakowania, a następnie odłożyć to z niechęcią? Łatwo jest pozwolić, aby mała obsesja na punkcie makijażu wkradła się do Twojego życia. Ale co się dzieje, gdy twoja nowo odkryta miłość do kosmetyków przechodzi z nieszkodliwego do szkodliwego?

Ktokolwiek powiedział, że makijaż jest nieszkodliwy, nigdy nie miał do czynienia z uzależnieniem od szminki. Jasne, są uzależnieni od makijażu, którzy są samoświadomi i ustanowili pewną samokontrolę. Są w stanie przejść obok sklepu Apple bez zatrzymywania się, aby podziwiać nowy ekran iPhone’a; są w stanie jeść w swojej ulubionej restauracji bez wpatrywania się w menu jak pies śliniący się nad świeżą kością; są nawet w stanie oderwać wzrok od nowej fryzury swojego najlepszego przyjaciela. Ale większość kobiet przyzna, że makijaż może być czymś więcej niż tylko zabawą – może być ulepszeniem życia.

Nie jest niczym niezwykłym, że kobiety, które nie używają zbyt wiele makijażu (lub w ogóle nie używają go), nagle decydują, że chcą go mieć i to teraz. Uzależnione od makijażu mogą spędzać godziny w Internecie, przeglądając zdjęcia twarzy celebrytów. Więcej na: joysy.pl