Motoryzacja

KYMCO – dowiedz się więcej o tych motocyklach!

Marka KYMCO jest stosunkowo nowa w świecie motocykli, ale wyszła z bramy z hukiem: były to pierwsze dwukołowe pojazdy, które nie były skuterami, które zdobyły pożądaną nagrodę przemysłu motocyklowego w swojej klasie. Zbudowali reputację jakości i niezawodności, stawiając bezpieczeństwo na pierwszym miejscu i zapewniając wartość, która nie ma sobie równych w swojej klasie.

Firma ta została założona na Tajwanie w 1968 roku, a kilka lat później rozpoczęła produkcję motocykli. Od tego czasu zdobywa nagrody na targach samochodowych na całym świecie i jest obecnie jednym z najbardziej uznanych producentów motocykli w całej Azji.

KYMCO wyrzeźbiło dla siebie niszę, oferując wysokiej jakości pojazdy w niezwykle przystępnej cenie. Są one zaprojektowane tak, aby były zabawnymi, łatwymi w obsłudze pojazdami dla wszystkich kierowców, od początkujących do doświadczonych, którzy szukają czegoś ekstra w swojej jeździe. Ich głównym celem jest stworzenie motocykli, które dadzą Ci więcej wolności niż mógłbyś sobie wyobrazić – im częściej będziesz nimi jeździł, tym bardziej się w nich zakochasz!

Więcej na automission.pl