Dom

Joss & Main- sklep meblowy, który musisz znać!

Joss & Main to sklep meblowy, o którym dowiedziałam się czytając artykuł o tym, jak umeblować nowy dom. Oferują one kawałki z wysokiej jakości marek, które często są dostępne tylko przez projektantów wnętrz lub przez salony projektantów, ale sprzedają te kawałki w przystępnych cenach. Ich wybór mebli obejmuje większość stylów domowych, więc na pewno znajdziesz tam coś, co odpowiada Twoim gustom.

Joss & Main ma niesamowitą sekcję odpraw z mnóstwem wysokiej jakości przedmiotów w świetnych cenach. Mają nawet przedmioty przedstawione na blogu Joss & Main, który jest świetnym źródłem pomysłów na dekoracje.

Jestem super podekscytowany ich usługami, ponieważ jest to przeciwieństwo tego, czego zawsze doświadczałem podczas zakupów mebli: ich obsługa klienta jest szybka i przyjazna, a oni mają wygodną politykę zwrotów, jeśli nie podoba ci się kawałek, gdy dostaniesz go osobiście. Kiedy zamawiasz w Joss & Main, możesz wysłać swój przedmiot do domu lub odebrać go z jednego z ich sklepów. Mają sklepy w całym USA, Kanadzie i Europie, więc wysyłka będzie szybka i łatwa bez względu na to, gdzie mieszkasz!

Zobacz też: propertylook.pl