Zdrowie i Uroda

Jak wygląda krzem w płynie? Na co go stosować?

Krzem ma długą historię w przemyśle wytwórczym. Jest powszechnie stosowany w tworzeniu obwodów elektronicznych i mikroukładów. Obecnie jest również stosowany w szerokiej gamie produktów, od samochodów po łodzie i od urządzeń medycznych po elektrownie.

Stwierdzono, że krzem w płynie może poprawić funkcjonowanie układu nerwowego, a także pomóc w utrzymaniu zdrowia kości i zwiększyć odporność na infekcje. Ten produkt zawiera nanocząsteczki polikrzemu, które poprawiają funkcjonowanie komórek i tkanek poprzez zwiększenie przyswajania tlenu z dużą prędkością Może być przyjmowany do organizmu poprzez jedzenie lub picie, ale można go również stosować miejscowo.

Krzem w płynie to rodzaj pierwiastka rozpuszczonego w wodzie, który składa się z dużej koncentracji krzemu. Tworzy płyn, który można nakładać bezpośrednio na skórę, włosy lub stosować poprzez trzymanie w ustach.

Może pomóc w leczeniu infekcji skóry, a także twardziny skóry i innych schorzeń powodujących obrzęk tkanek. Był również stosowany w leczeniu wrzodów i infekcji spowodowanej stanem cukrzycy.

Można nakładać zewnętrznie na powierzchnię skóryw celu uzyskania efektów. Jest zatwierdzony przez FDA do stosowania u ludzi i jest używany głównie w zabiegach kosmetycznych, takich jak między innymi roztwory przeciwstarzeniowe i kremy redukujące zmarszczki.

Krzem w płynie występuje w postaci lepkiej, bezbarwnej cieczy. Można go stosować trzymając go w ustach lub nakładając na włosy i całe ciało. Chociaż płynny krzem jest lekko ostry, ma wysoki wskaźnik strawności, a jego konsystencja przypomina wodę.